Realizacje Majster Development

WKRÓTCE W SPRZEDAŻY
osiedle łokietka

Osiedle Łokietka


Osiedle Łokietka znajdować się będzie przy alei Armii Krajowej w Płocku. Lokalizacja ta gwarantuje doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej. W okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, szkoły i apteki. Jest to propozycja dla osób ceniących sobie unikalność i staranność wykonania, dostosowana zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.


Przejdź do strony
JUŻ W SPRZEDAŻY
osiedle staromiejskie

Osiedle Staromiejskie


Osiedle Staromiejskie znajduje się na ul. Rapackiego w Centrum Grudziądza. Tak przemyślana lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej. W okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, szkoły i apteki. Równie dobry jest dostęp do sieci komunikacji miejskiej, kościoła czy stacji benzynowych. Jest to propozycja dla osób ceniących sobie unikalność i staranność wykonania, dostosowana zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi. Wartym uwagi jest fakt, iż każde z mieszkań zaopatrzono w system zdalnego sterowania światłem oraz ogrzewaniem.


Przejdź do strony
JUŻ W SPRZEDAŻY
osiedle sobieski

Osiedle Sobieski


Osiedle Sobieski charakteryzuje się przede wszystkim lokalizacją blisko centrum, kameralną zabudową, oraz funkcjonalnym rozkładem mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Ponadto przewidziano w nich takie udogodnienia jak parkingi i garaże, oraz przestronne balkony. Cechami wyróżniającymi są przede wszystkim nowatorska architektura i najwyższej jakości materiały, które plasują tę inwestycję w klasie Premium. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem metrażowym jak i układu wnętrza.

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA
osiedle magnat

Osiedle Magnat


Osiedle Magnat zlokalizowano na działce w samym sercu Podolszyc, przy głównej alei, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże galerie handlowe. Magnat to trzy odrębne segmenty, w których znajdują się windy zaprojektowane w taki sposób by nie sąsiadowały z żadnym z mieszkań. W skład osiedla wchodzą 4 bloki o powierzchni mieszkalnej od 26 do 110m2.


Przejdź do strony
OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA
osiedle chrobry

Chrobry Zazamcze / Rysia


To tu wprowadzamy europejski standard (inteligentne mieszkania). Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się już w kwietniu 2017 roku. W planach jest wybudowanie 3 bloków, w których łącznie będzie 140 mieszkań. Mieszkańcy Włocławka i okolic mogą zapoznać się z ofertą, a może nawet zamieszkać na „przyszłościowym” osiedlu Chrobry Zazamcze.


Przejdź do strony
ZAKOŃCZONA
osiedle chrobry płock

Chrobry Płock / Kutrzeby


Na zamkniętym terenie powstały 4 budynki. Co istotne, to osiedle kwalifikuje się do programu „Mieszkanie dla młodych”. Pod budynkami na pierwszym poziomie znajdują się garaże i parkingi. Ich rozmieszczenie stwarza dużą przestrzeń. Nie ma natomiast lokali użytkowych, ponieważ chcieliśmy zapewnić przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój na ich terenie.


Przejdź do strony
ZAKOŃCZONA
osiedle chmielna

Osiedle Chmielna


Osiedle Chmielna to kolejna inwestycja Majster Development na rynku nieruchomości Włocławskich. 19 Mieszkań i kilka nieuciążliwych lokali usługowych w dwóch klasycznych budynkach tworzących małe, przytulne i bezpieczne osiedle. Mieszkania w stanie developerskim i pod klucz.


Przejdź do strony
ZAKOŃCZONA
osiedle zagajewskiego

Osiedle Chrobry / Zagajewskiego


Osiedle Chrobry zostało świetnie ocenione przez nabywców. Nie tylko jednak lokatorzy docenili perfekcyjność wykonania – osiedle Chrobry we Włocławku to wyróżnienie w konkursie Budowa Na Medal 2013 w kategorii Budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne – osiedla.