O NAS

Firma Majster Development to lider w dziedzinie nowoczesnego designu, który wkroczył na polski rynek nieruchomości w 2005 roku i błyskawicznie osiągnął status czołowego przedsiębiorcy. Dynamiczny rozwój firmy to efekt pracy wykwalifikowanej załogi, wśród której znajdują się wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem w branży budownictwa mieszkaniowego. Dzięki wnikliwej analizie rynku, oraz kompleksowej współpracy menedżerów i inżynierów tworzymy projekty, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających mieszkańców. Działamy według staranie wypracowanych konwencji, czuwając nad każdym realizowanym projektem, ponieważ wiemy jak ważne dla naszych klientów jest poczucie bezpieczeństwa i gwarancja jakości.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy pionierem w zakresie budownictwa łączącego innowacyjność i luksus z ekologią i bezpieczeństwem. Nasze działania skupiają się na tworzeniu osiedli, które będą służyć zarówno ludziom jak i przyrodzie. Doskonale zdajmy sobie sprawę z potrzeb mieszkańców, dlatego stawiamy na funkcjonalność i ergonomie. Wprowadzamy na lokalny rynek kompleksy mieszkaniowe o podwyższonym standardzie, zawierające szereg udogodnień takich jak: zdalne starowanie ogrzewaniem czy automatyczne oświetlenie, które umożliwiają generowanie oszczędności. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do lokali handlowo-usługowych, aptek, szkół, a także kompleksów wypoczynkowo rekreacyjnych. Każda z inwestycji to ukłon w stronę naszych klientów, którzy zaufali nam i dali możliwość realizacji naszej pasji do budowania.

Majster Development

Priorytety

Dewizą naszej firmy jest to, aby mieszkać prestiżowo, inteligentnie, innowacyjnie, ekologicznie, bezpiecznie oraz luksusowo. To zamknięte, nowoczesne i bezpieczne osiedle pełne zieleni.

Środowisko i ekologia

Świadome ekologicznie myślenie jest w dzisiejszych czasach dla nas oczywiste. Dlatego odnawialne materiały, niski ślad emisji CO2, mała energochłonność mieszkań, naturalne materiały jak kamień, drewno czy ceramika, zieleń ozdobna, trawniki, drzewa czy ochrona akustyczna – to nie są puste hasła, wszystko to znajdzie się na osiedlu „Zielone Korony”.

Ergonomia i elastyczność

Funkcjonalne mieszkania, możliwość re-aranżacji układu pomieszczeń, przestronne, nasłonecznione pokoje i kuchnie, duże balkony i tarasy oraz wygodny dostęp do garaży na poziomie 0.

Co nas wyróżnia w regionie ?

Nowoczesność i jakość czyli pionierskie rozwiązania z zakresu architektury, materiału i wysokiego komfortu mieszkań.

Doradztwo, Serwis, Gwarancja

Od chwili postawienia pierwszych kresek na desce kreślarskiej do oddania ostatniego mieszkania, projektem „Zielone Korony” zajmują się profesjonaliści – projektanci, kierownicy robót, inżynierowie, specjaliści od sprzedaży, marketingu i finansowania. Zadowolenie klienta to podstawa naszej finansowej satysfakcji, zatem zrobimy prawie wszystko, żeby na każdym etapie Klient był zadowolony.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Bieżące informacje, stały kontakt z klientem, ciągły nadzór nad jakością materiałow i kontrola każdego etapu inwestycji. Fanpage na portalach społecznościowych - wszystko na bieżąco. Z dumą.

Nasze nagrody

Orzeł Polskiego Budownictwa wyjatkowa i unikalna Nagroda, które jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród w branży. Od dziesięciu lat synonim sukcesu i symbol najwyższej jakości w budownictwie. Przynawana tym które tworzą budownictwo nowoczesne i bezpieczne oraz stanowią wzór dobrego zarządzania na polskim rynku budowlanym.Budowa na medal – organizowana przez Pomorsko-Kujawską izbę budownictwa, jest nagrodą przyznawaną za ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa w   regionie kujawsko-pomorskimLaur Konsumenta / Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie?Znaleźliśmy się również w elitarnym gronie klientów EFL GRUPA CREDIT AGRICOLE, którzy otrzymali Certyfikat Sprawdzony Partner w Biznesie. Tytuł jest przyznawany za długoletnią, rzetelną współpracę oraz najwyższą dyscyplinę płatniczą.Majster Development jest również laureatem prestiżowego konkursu Wnętrze roku organizowanego przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa.